pátek 13. listopadu 2015

RECENZE: OREA HOTEL ATRIUM OTROKOVICE


Během naší poslední dovolené ve dvou jsme spali v Orea Hotelu Atrium Otrokovice a musím říct, že tohle ubytování splnilo veškerá má očekávání. Vzhledem k mému pokročilému stádiu těhotenství jsme chtěli něco pohodlného a tenhle velmi zajímavý moderní hotel jsme našli přes Booking.com. Pokoj s manželskou postelí, koupelnou s prostorným sprchovým koutem, televizí, wifi a snídaněmi nás vyšel na necelou tísicovku za noc

Zdroj: http://www.atrium-hotel.cz

Hotel je koncipován jako atrium, tak jsem měla trošku obavy z hluku a přestože téměř vše bylo ze sádrokartonu, tak nešly slyšet žádné zvuky. Také s parkováním si nemusíte dělat starosti - má vlastní podzemní i venkovní parkoviště zdarma (my využili venkovní vzhledem k tomu, že máme auto na LPG). Vzhledově zajímavý je hotel hlavně v noci, když svítí. Umístěn je v centru města, hned vedle Billy (poblíž jsou i další supermarkety), z Otrokovic jsme to měli blízko do Kroměříže, Zlína, Malenovic i na Baťův kanál, kam jsme chtěli vyrazit.

Zdroj: http://www.atrium-hotel.cz
Obsluha byla výborná s 24 hodinovým servisem. Toaletní potřeby a ručníky připravené a malé potřeby jako šitíčko, tamponky, pytel na špinavé oblečení nebo houbička na čištění bot moc potěšily. Postele vysoké a pohodlné, takže i já jsem se dobře vyspala po náročných dnech.  Snídaně byly servírovaný v bufetovém stylu (což v ČR nebývá obvyklé) a výběr byl opravdu velkorysý - salámy, sýry, zelenina, čerstvé ovoce, několik druhů musli, jogurt, mléko, káva, čaj, džus, z tepklé kuchyně pak vajíčka na různé způsoby, párečky, slanina, sladké pečivo a několik druhů pečiva včetně domácího chleba.
Zdroj: http://www.atrium-hotel.cz

Chválím také restauraci Colosseo, nejen kvůli snídaním, ale také večeři na kterou jsme si zašli. Výběr v menu je přizpůsoben ročnímu období, obsahuje jen několik specialit, takže se v jídelníčku neztratíte. Obsluha rychlá, večeře jsme se dočkali do 30 minut přestože jsme si vybrali panenku plněnovou trnkami s rozmarýnovými bramborami a povidly a na to jak moc jsem vybíravá, tak jsem si moc pochutnala. Takže poměr cena kvalita odpovídal.

Co bych tedy hotelu vytkla? Možná jen špatnou organizaci snídaní, moc nešlo poznat, u kterého stolu ještě je čisté nádobí a kde už někdo seděl. V neděli bylo suchší pečivo, což by si tak velký hotel neměl dovolit.

Celkové hodnocení: 95 %
  • servis 100 %
  • čistota 100 %
  • restaurace 90 %


K.Žádné komentáře:

Okomentovat