středa 2. prosince 2015

DIY: VÁNOČNÍ DEKORACE I

O víkendu odstrartoval advent a já pomalu odstratovala přípravu na Vánoce v podobě dekorací. Všeobecně nemám ráda přeplácanost, ale k vánočnímu období troška kýče patří. Dávám přednost přírodninám a skleněným a DIY ozdobám, ale i obyčejné umělé baňky z Tesca se občas dají použít  k dobrým dekoracím. Navíc pokud jsou v rodině malé děti, je to minimálně do spodní části stromku jasná volba.

První co si zaslouží vydekorovat je veranda. Vstupní brána do domu vítá každého, kdo k nám přijde a chci aby na něj dýchla vánoční atmosféra. Protože máme nové dveře a nedovolili mi na ně cokoli přibýt, tak letos zvítězila varianta girlandy na zábradlí a větvička přilepená izolepou s dřevěnými ozdobami.


Truhlík na okně měním s ročním obdobím, vždy něco zachovám (tentokrát vřesy) a něco přidám - na zimu větvičky a pár ozdob. Na verandě zůstal i květináč s levandulí, břečťan, velká červená mašle a trochu ozdob z něj udělalo další vánoční dekoraci.Všechny na verandě také vítá anděl podle vzoru mého oblíbeného blogu U nás na kopečku.K.


Žádné komentáře:

Okomentovat