sobota 14. května 2016

CENTRUM KRISTÝNKA

Od doby co jsem doma s K., zjišťuju, že je celkem problém si s malým dítětem někde sednout třeba na kávu. Obzvlášť v ČT je to téměř nadlidský úkol. Když jsem se dozvěděla, že tady otevřeli novou herničku pro děti Centrum Kristýnka, samozřejmě jsem neváhala se tam zajet podívat. K. je sice teprve osm měsíců, takže hernička zatím pro nás moc není, ale je společenská a ráda pozoruje děti, tak jsem věděla, že by se jí tam mohlo líbit.


Hernička je situována v centru města a je dostatečně velká a velmi dobře vybavená, dokonce minulý víkend přibyla venkovní zahrádka. Obsluha byla velmi milá, na občerstvení si můžete vybrat z několika druhů káv, nealkoholických nápojů, pokud máte na něco chuť, tak vás potěší nabídka sladkých dobrot i toasty (ale pro děti si musíte přinést jídlo vlastní). Pokud přijedete s kočárkem, mají speciální "garáž", takže nikomu nepřekážejí. Velké plus vidím také v tom, že se všude chodí naboso, případně v barevných papučkách, které dostanete k dispozici. 
 

 Naopak nevýhoda je, že prostor je dvoupatrový a schody nejsou zrovna dvakrát bezpečné pro malé děti, takže musíte být pořád ve střehu a nemůžete dítě jen vypustit a v klidu si vypít kávu. Hernokavárnička také bojuje trošku s prostorem, takže aby se sem vešly všechny skluzavky, hračky a podobně, tak je to fakt na milimetry. Navíc zhruba deset dětí s maminkama už byl dav, ale určitě existuje méně vytížená doba.


Za herničku se platí 40 Kč za hodinu, můžete si koupit také pernamentku na 20 vstupů za 600 Kč, a děti do jednoho roku to mají samozřejmě zdarma. I přes trošku stísněný prostor a větší nával v pozdějším odpoledni jsem byla spokojená. K. obhlídla pár hraček, sklouzla se na klouzačce, pozorovala děti i odpočívala v moc hezkých pufech. Strávily jsme tady ještě s kamarádkama příjemné dvě hodinky a určitě se sem podíváme znovu, třeba v dopoledních hodinách.

Celkové hodnocení:  80 % (hlavně za nebezpečí úrazu pro děti)

Obsluha 95 %
Nabídka 80 %
Prostředí 80 %

www.centrumkristynka.cz/ 

K.

Žádné komentáře:

Okomentovat