neděle 12. června 2016

PARÁDNÍ VÍKEND

Doslova a do písmene. Páteční odpoledne jsme s K. a s mamkou vyrazily na tradiční 26. ročník Svátku tří bratří do Českého Těšína. Samozřejmě pěšky s kočárkem, a po cestě jsme ještě pozařizovaly několik drobností. Zkoukly jsme vystoupení dětí z těšínských kroužků a lidového souboru Olza, předtím jsme si daly ještě výbornou ledovou kávu a frappé v San PietruTradiční pochod na Most Družby, kde se každoročně scházejí starostové českého i polského Těšína, nás ale zklamal na celé čáře, takže příště už se určitě nebudu namáhat. Večer jsme to ještě s L. zakončili koncertem No name, který byl párádní. A hlavně jsme tam byli sami :-)


Sobota byla ve znamení svatebního dění Denči se Sváťou a popravdě řečeno, lepší svatbu jsme ještě nezažili, a i když jsme byli k ránu parádně unavení, odjížděli jsme velmi spokojeni. Nevěsta si dala opravdu záležet s výzdobou, obřad se odehrával venku a krásně jim vyšlo počasí, jídlo bylo výborné, místo oslavy příjemné, DJ parádní bavič atp. Všeobecně můžu říct, že ale ani největší snažení a ťip ťop příprava nestačí, pokud máte na svatbě lidi, kteří se nebaví. Jak se vám vydaří svatba, to je totiž hlavně o lidech. Mluvím z vlastní zkušenosti, pokud vám totiž část svatebčanů na svatbu vůbec nepřijde z nepochopitelných důvodů a zkazí vám tím už dopředu přípravy, a pak další část svatebčanů sedí jako pecky, protože tančit by asi bylo pod jejich úroveň, tak vás ani nejlepší jídlo, ani krásná výzdoba, ani snažení svědků, ani tisíc dalších věcí nevytrhne. Naštěstí tohle ten případ nebyl. Na následující koláži můžete vidět pár střípků z téhle megakrásné přírodní svatby.   


Novomanželé od nás dostali samozřejmě ručně dělané přání s vlastní básní, truhličku s pokladem a lízátkovou kytici.


No a na závěr naše outfity. K. měla DIY navazovanou tutu sukýnku (jednu jsem udělala i sobě, ale vypadám jak pompom) a body s DIY držáčkem na dudlíček, ručně dělaný svetřík, klobouček a balerýnky. U mě nakonec vyhrály modré šaty s krajkou v dekoltu, bílé lodičky s otevřenou špičkou a bílé sáčko s krajkovými zády. K. byla překrásná, i když sukýnka byla hóoodně nepraktická a já byla prý taky moc hezká, takže mise splněna.

K.


1 komentář:

  1. Krásné Katuško, vše jsi vystihla, bomba!!!

    OdpovědětVymazat