úterý 25. října 2016

TAJ MAHAL

Po dlouhé době další nově navštívená restaurace, tentokrát Taj Mahal v Ostravě. Na tuhle indickou restauraci jsme přišli díky slevomatu. Nabídce vybrat si z menu jakékoli dvě polévky, dvě hlavní jídla a dvě přílohy nešlo odolat.Najít tuhle restauraci v Mariánských Horách nebyl problém, bydleli jsme tady za studií. Překvapením pro nás bylo, že restaurace je v bývalé hospodě U Pavlíka, kde se tak nějak začal psát náš společný příběh s L. Bohužel se tady od té doby nic nezměnilo, a přestože by člověk čekal stylový interiér, tak současný stav zklamal na celé čáře. Ponurý interiér s tmavým otřískaným nábytkem s absencí jakéhokoli indického stylu a zahrádka s plastovými židlemi a deštníky nejmenované značky piva odradí většinu potencionálních zákazníků.

Co se týče menu, najdete tady vše, co byste od indické restaurace čekali. Několik druhů tandori, jehněčí na x způsobů, ryby, krevety, několik druhů chlebů naan i typické nápoje (a samozřejmě české pivo). My si vybrali kuřecí a čočkovou polévku, L. pak tandoori mix a já jehněčí s kokosovou omáčkou s chlebem naan. Prostředí versus jídlo bylo něco jako oheň a voda, protože zatímco jedno bylo šílené, tak druhé bylo delikatesní.
Obsluha byla neobvyklá. Obsluhoval nás přímo Ind a mluvil na nás anglicky. Příjemné zpestření nás přinutilo oprášit znalosti. Byl milý, adekvátně rychlý a na jídlo jsme nemuseli nijak extra čekat. Také čistota a servis obstál.

Celkové hodnocení 50 % (nahoře fuj a vespod huj)
Obsluha 70 %
Jídlo 80 %
Prostředí 5 %

Taj Mahal 


K.

Žádné komentáře:

Okomentovat