úterý 8. listopadu 2016

POLÍVKÁRNA

Jste z Ostravy a ještě jste nebyli v Polívkárně? Tak to určitě napravte. Originální bistro v centru města nabídne zajímavý interiér, každodenní nabídku polévek, nudlí i dalších chuťovek.

Vyhodila jsem si z kopýtka a vyrazila na nákupy do Ovy a při jednom navštívila další zajímavý podnik. Na první pohled upoutá design téhle mini restaurace - na zdi tabulová barva a v rámech menu, zrestaurované židle s kreativním dekorem, posezení na polštářích v bývalé výloze atd. to jsou detaily pro oko jako stvořené. A to jste neviděli záchod s designovým obkladem a dřevěnými prvky.

 

Stálé menu tady nehledejte, naopak co najdete, to jsou fresh speciality. Každý den je nové menu poskládané ze tří druhů polévek, nudlí na různé způsoby a dvou slaných/sladkých koláčů. Kromě toho si můžete vybrat z nabídky salátů a třeba avokádovému jsem opravdu neodolala. A byl skvělý, stejně jako špenátová polévka s bramborovými noky. Třešničkou na dortu byly domácí pečené houstičky


Místo sladké tečky jsem si vybrala esspreso, za tohle by se žádný barista nestyděl. Na výběr ještě máte latte a capuccino. Tohle bistro vám navíc nabízí si vzít cokoli sebou, takže když nestíháte, tak se jen stavíte na minutku a odcházíte s výborným obědem. No a celá tahle dobrota mě stála cca 130 Kč (včetně kávy), což je podle mě super cena.

 


Co se týče obsluhy je naprosto dokonalá - děláte si ji totiž sami :-) Vyberete si jídlo u pultu, zaplatíte a odnesete si je. Ale abych nekřivdila, obsloužili nás velmi rychle a mladý pán po nás také aktivně uklízel. Servírování a čistota bez výhrad.

Celkové hodnocení 75 % (širší sortiment a obsluha ke stolu by neuškodily)
Obsluha 50 %
Jídlo 80 %
Prostředí 90 %

Polívkárna 


K.

Žádné komentáře:

Okomentovat